Menu

O mnie

Cześć, jestem Aneta. Inspiruję przez książki.

Jestem liderką zespołu miłośników książek anglojęzycznych dla dzieci wydawnictwa Usborne, a prywatnie mamą. Zaczęłam Usborne-manię w Polsce i czynnie ją rozwijam. Czytam, szkolę, inspiruję. Z wykształcenia jestem lektorką języka angielskiego, tłumaczką i coachką.
10 lat temu nawiązałam partnerstwo z Usborne i wciąż uważam, że to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu.

Moją wiedzę i zdobyte doświadczenia postanowiłam zebrać tu dla Ciebie jako BookMama.
Będzie mi miło, jeśli i Ciebie zainspiruję.

Czytam, by rozkochać dzieci w książkach

Przede wszystkim czytam moim własnym pociechom… Mam na stanie Tolę, l.8, i Mateusza, l.12. Opisywane przeze mnie triki sprawdzam na nich, z radością obserwując jak się rozwijają. Pragnę dać im narzędzia do przenoszenia się, gdziekolwiek chcą i kiedy chcą. Czytam po angielsku, by rozwinęły w tym języku skrzydła; by w przyszłości świat stał przed nimi otworem.

Przez książki inspiruję też dorosłych

Moją misją jest zainspirowanie dorosłych do podejmowania działań, by zwiększać dostęp do książek, tak by nauka angielskiego nie była przedmiotem szkolnym, ale łatwo dostępną przygodą.

Organizuję warsztaty, szkolenia i kiermasze

Z moją mobilną księgarnią odwiedzam szkoły, przedszkola, kawiarnie. Dużo rozmawiam z rodzicami. Na warsztatach pokazuję, jak w prosty sposób ożywić książki, by dzieci je kochały; by bawiły, angażowały, uczyły i inspirowały.

W mojej misji wspiera mnie brytyjskie wydawnictwo Usborne, którego jestem przedstawicielką.

Sprzedaję książki właśnie tego wydawnictwa ze względu na ich jakość, ale też dlatego, że dzięki możliwości współpracy, pozwoliły niejednej kobiecie napisać lepszą historię dla siebie i swojej rodziny. Jestem jedną z nich.

Zapraszam do zostania BookMamą. Albo Tatą 😉