Menu

Kiermasze książek (również wirtualne)

Chcę zarażać dzieci miłością do książek. Aby miały w domu te najpiękniejsze i najbardziej rozwijające, umożliwiam rodzicom dokonywanie książkowych zakupów komfortowo i bez rozczarowań wynikających z nabywania nietrafionych i nieodpowiednich pozycji.

Kiermasz pozwala dzieciom dotykać i doświadczać książek, a nie wybierać na chybił-trafił. Można poszukać tych wymarzonych i podyskutować z rodzicem o tym, dlaczego to właśnie te. Jednocześnie rodzic ma szansę skorzystać z profesjonalnej porady, by wycisnąć z zakupionych książek jak najwięcej wartości językowych, zabawy i pasjonującej wiedzy.

Takie wydarzenie ma jeszcze jedną olbrzymią zaletę – szkoły i przedszkola, w których odbywają się kiermasze otrzymują darmowe książki. To mniej więcej tak, jakby dzieci dostały książki dwa razy – pierwszy, gdy je kupisz; drugi – bo będą dla nich dostępne w szkole.

Gdzie może odbyć się kiermasz?
W szkołach, przedszkolach i innych placówkach edukacyjnych; na piknikach i innych wydarzeniach outdoorowych.

Czym jest kiermasz wirtualny?
Nie wszędzie jestem w stanie osobiście dojechać, ale tam gdzie nie mogę, docieram wirtualnie. Napisz – ustalimy dogodną formę i termin.

Jeśli chcesz, bym zorganizowała kiermasz w szkole, w której pracujesz albo w której uczy się Twoje dziecko, skontaktuj się ze mną.