Menu
Bez kategorii

Cześć! Cieszę się, że tu jesteś!

Mam nadzieję, że często będziesz wracać po swój BookMamowy czas. 
Czego możesz się tu spodziewać?

Poznasz książki Usborne nie tylko z okładki i wybierzesz, co najlepsze dla Twoich dzieci. To będzie przestrzeń BookMam, w której znajdziesz odpowiedzi na swoje mamowe rozkminki wokół nauki języka, nauki w ogóle, pomysły na wspólnie spędzony czas bez konieczności dokonania skomplikowanych zakupów w różnych sklepach, na piękne i mądre prezenty i prezenciki, na swój rozwój, a może nawet na dodatkowe zajęcie albo nawet inną formę pracy.

Tak jak Ty, jestem mamą i pragnę tego, co najlepsze dla moich dzieci – dobrej relacji, przestrzeni do rozwoju, odkrywania swoich talentów i wewnętrznej mocy – ale chcę też pamiętać o sobie.

Chcę, by rzeczy wokół nas dawały wartość, gdyż wierzę, że te byle jakie zaśmiecają i półki, i głowy. Wesprę Cię w mądrych wyborach, by pokoje dzieci wypełniły się wspierającymi materiałami edukacyjnymi, pięknymi i rozbudzającymi ciekawość świata, oraz książkami z radosnymi i angażującymi aktywnościami. Byśmy mogli spędzać czas w wartościowy sposób.

Wpadaj często!

*mały disclaimer  Naprawdę nie uważam, że w życiu dziecka nie powinno być nic poza książkami, ale faktycznie wierzę, że wpływ ich obecności jest nie do przecenienia.

Brak komentarzy

    Skomentuj